Pravidelná prohlídka vozu

3 položek celkem
EXPRESS cisteniinterieruauta
700 Kč

Rychlý úklid interiéru.Tento balíček čištění interiéru je vhodný jako doplňková služba pro zákazníky našeho autoservisu při opravě nebo kontrole vozu.

D0005
KLASIK cisteniinterieruauta
1 700 Kč

Údržbové čištění interiéru

D0004
Extreme cisteniinterieruauta totalnispina
4 500 Kč

Detailní čištění interiéru pro EXTRÉMNĚ ZNEČIŠTĚNÉ AUTO. Tento balíček obsahuje kompletní detailní čištění (textil - kůže - alcantara). Vzhledem k předpokládanému...

D0002

Pravidelná prohlídka slouží k bezpečnosti a zachování hodnoty vašeho vozu a může zabránit následným škodám, které mohou být velmi nákladné. Pravidelná prohlídka vozu by měla být alespoň jednou v roce. Vždy záleží na využívání Vašeho vozu.

Při pravidelné prohlídce zkontrolujeme vše potřebné k zajištění bezpečného chodu vozu, odhalíme opotřebené nebo již poškozené díly. Co se týká kvality dílů neděláme žádné kompromisy, ale i přes to vždy s majitelem vozu konzultujeme zda chce při výměně opotřebeného dílu použít jen díly v kvalitě OEM nebo v kvalitě originálních dílů. Kvalitní díly Vám mohou zaručit dlouhodobý bezchybný provoz Vašeho vozu a tím i optimální bezpečnost pro Vás a Vaše blízké.

Pro ušetření Vašeho času mohou být pravidelné prohlídky spojené s povinnou výměnou pneumatik. 

pravidelny_servis_vozu_autoservis_statenice

Potřebujete zkontrolovat Váš automobil a zjistit zda jsou všechny díly v pořádku?

Zavolejte na telefon: +420 723 863 947 | Autoservis Michal Doskočil | Kralupská 246, Černý Vůl, 252 62 Statenice


Jako doplňkové služby autoservisu nabízíme

KLASICKÉ A DETAILNÍ ČIŠTĚNÍ VOZU:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení