Volkswagen Touran - čištění interiéru

Nespočet úložných prostor, 7 míst k sezení, vzdušný prostorný a pohodlný vůz ... to je Touran ... a pokud chcete tento praktický vůz vyčistit detailně, může to být jedna velká zábava, protože se vám lehce stane, že na některé ukryté šuplíky nebo přihrádky zapomenete a při zpětné kontrole se najednou z čista jasna objeví. 

Další kapitolou jsou přední sedačky, které svou robustností připomínají nedobytný trezor nebo velkou černou díru, do které spadne cokoli, ale ven už to jen tak nevydolujete. Pokud si někdo chce dát tu práci a pokusí se hledat místa kudy by se pod sedačky dostal, najde spoustu ztracených pokladů, o které v zápětí musí zabojovat, aby je dostal ven. Takže dokonalé a detailní vyčištění pojezdů a prostoru pod těmito sedačkami jde prakticky jen v případě, že se sedačky odmontují a vyndají z vozu. 

U některých aut dostávají zabrat také reproduktory na dveřích, které prostě nestačí jen otřít hadříkem. Reproduktory vyžadují zvláštní a hlavně opatrnou péči. Repráky před a po můžete vidět na fotce níže.


Před vyčištěním interiéru

Detailni_cisteni_tmavy_interier_002

Po vyčištění interiéru

Detailni_cisteni_tmavy_interier_001

reproduktory_dvere_vozu