ČIŠTĚNÍ VOZU

6 položek celkem
EXPRESS cisteniinterieruauta
700 Kč

Rychlý úklid interiéru.Tento balíček čištění interiéru je vhodný jako doplňková služba pro zákazníky našeho autoservisu při opravě nebo kontrole vozu.

D0005
KLASIK cisteniinterieruauta
1 700 Kč

Údržbové čištění interiéru

D0004
Wellness cisteniinterieruauta
2 900 Kč

Detailní čištění interiéru pro CELKOVOU OBNOVU INTERIÉRU vozu s interiérem (textil / čalounění). Tento balíček obsahuje kompletní detailní čištění. Vzhledem...

D0001
DELIVERY cisteniinterieruauta
od 3 000 Kč

Čištění interiéru větších a dodávkových vozů.

DEL/1
SPECIAL cisteniinterieruauta alcantara kuze
3 500 Kč

Detailní čištění interiéru pro CELKOVOU OBNOVU INTERIÉRU vozu s interiérem (kůže / alcantara). Tento balíček obsahuje kompletní detailní čištění. Vzhledem k...

D0003
Extreme cisteniinterieruauta totalnispina
4 500 Kč

Detailní čištění interiéru pro EXTRÉMNĚ ZNEČIŠTĚNÉ AUTO. Tento balíček obsahuje kompletní detailní čištění (textil - kůže - alcantara). Vzhledem k předpokládanému...

D0002

Detailní čištění vozu zahrnuje vyčištění vašeho vozidla v každém koutu a v každé malé skulině, aby bylo jako nové. Zejména před prodejem vozidla jsou důležité detaily, které majitel při běžném úklidu vozu může opomíjet. Dalším výsledkem může být čisté vozidlo bez zápachu. 

Aby interiér vašeho auta vypadal opět jako nový provádíme pečlivé detailní čištění od A do Z.  Detailní čištění není jen vyluxování, otření prachu a čištění sedadel, jedná se o pečlivé čištění všech součástí interiéru jako jsou výplně dveří, přístrojová deska, stropnice, pásy, sedadla, ventilační potrubí, kufr a jiných úložných prostor, všech vnitřních plastů a pryže, hrany dveří a skel.

autoservis_detailing_cisteniinterieru_

 

Nenecháme vás na holičkách, ani když je interiér velmi znečištěný, ať už se jedná o auto, v kterém vozíte své čtyřnohé přátele nebo se spolucestujícímu stala nehoda v podobě nevolnosti. Děti se občas umí také postarat o pěkný "nepořádek v autě". Je to tak, známe to z vlastní zkušenosti, žale většinou se dá vše  naštěstí vyčistit. Firemní vozy by jistě také ocenili detailní úklid, obzvláště pokud je k dispozici více řidičům nebo v něm řidič prakticky bydlí.

Cenu za čištění interiéru ovlivňuje velikost vozidla, druh jeho znečištění a také rozsah znečištění. Orientační ceny naleznete níže:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení